بروزترین اپلیکیشن بومی مشاغل
بروزترین اپلیکیشن بومی مشاغل

ایران جابز اپ     یک وب سایت و اپلیکیشن هوشمند است iranjobsapp.ir
این یک اپلیکیشن شغلی است. که فقط برای راهنمای شغلی و نشان دادن مسیر یابی مکان ها و راهنمایی شهری طراحی شده است. از تمام ،گوشه و کنار دنیا قابل دسترس و بازدید است . گردانندگان ایران جابز اپ با مشارکت یک گروه برنامه نویس تحقیقاتی خبره در حال نوشتن یک برنامه هوشمند هستند. که بتواند در کارهای روز مره به شما شهروندان گرامی کمک کند تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید و مانند یک کارشناس خبره عمل کنید . چه در فروش و چه در خرید و یا هر موضوعی که شما اطلاعات کمی در مورد آن دارید . در این اپلیکیشن تمامی شغلها طبقه بندی و جانمایی شده و توسط مسیریاب هر مشتری و یا مسافری را که قصد پیدا کردن شما را داشته باشند به سمت شما راهنمایی می شود .  و اگر مثلا به دنبال یک نقاش ساختمان معروف شهر هستید علاوه بر معرفی آن نقاش ؛ نقاش های گم نام و با کیفیت را به شما معرفی خواهد کرد . این اپلیکیشن توانایی های زیادی دارد که تشکیل شده از مجموعه ای از اپلیکیشن های موجود در بازار مانند (دیجی کالا+دیوار+شیپور+اسنپ+واتس اپ+تلگرام+ایستاگرام و امکاناتی که در هیچ اپلیکیشنی نخواهیددید شما می توانید در ایرانین جابز اپ کالاه هایتان را تک تک به نمایش عموم بگذارید و حتی در صورت تمایل بصورت آنلاین بفروش برسانید . با مشتری چت کنید و نظرشان را ببینید ودر صورت تمایل آنرا به نمایش عموم بگذارید . می توانید وقت بدهید برای هر شغلی (مطب ، آرایشگاه و…) و حتی می توانید با رانندگان تک سرنشینی که قصد مسافرت در مسیری را دارند با قیمتی مناسب همسفر شوید.(مسافر لحظه آخر)
اشیاء گم شده خود را پیدا کنید .
و یا از فروش اجناس دزدیده شده ؛ از شما جلوگیری کنید .با اشتراک گذاشتن در اشیاء گمشده در ایرانین جابز اپ
از داغ ترین خبرهای روز مطلع شوید و در پایان هر سال در خانه مهربانی شریک کمک به شهروندان خود شوید .
می توانید با اپلیکیشن ایران جابز اپ در گروه های ان جی او ، ورزشی و . . . عضو شوید . و از تخفیفات ویژه باورنکردنی و شگفت انگیز بهرمند شوید .
در خانه مهربانی
(بانیازداری بردار و نیازنداری بگذار ) یار و همراه همشریان خود باشید .
در صورت خرید از ایران جابز اپ یا ایرانین اپ درصدی از خرید سالانه به حسابتان برگشت می شود ودر قرعه کشی های روزانه ، هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه شرکت داده می شوید.
از بسته های خرید شگفت انگیز و باورنکردنی و در خرید های دسته جمعی از عمده فروشی ها شرکت داده خواهید شد .
از حراج فصلی وسالانه فروشگاهها مطلع خواهید شد.
با معرفی هر کاربر جدید  به ( ایران جابز اپ ) مبلغی به حساب کاربری شما واریز میشود و می توانید در کنار کاری که دارید برای خودتان درآمد کسب کنید.
یک هدیه بیست هزارتومانی از طرف ایران جابز اپ با عضو شدن در این اپلیکیشن  در یک حساب مالی برای شما واریز خواهد شد. برای آکهی و ثبت موقعیت ، تا شما این فرصت را داشته باشید از امکانات اپلیکیشن ایران جابز اپ  دیدن نمائید و یکسال هم می توانید در آن باقی بمانید و بابت تمام آگهی هایتان بدهکار شوید و اگر پاسخگوی نیازهایتان بود. بعد هزینه ها را پرداخت کنید . ما با اقتدار و خدماتی بی نظیر این امکان را برای شما فراهم خواهیم ساخت و در صورت ناراضی بودن از اپلیکیشن ایران جابز اپ هیچگونه هزینه ای از شما دریافت نخواهیم کرد . فقط شماره شما برای ورود سال بعد بسته خواهد شد. .
از علاقمندان به همکاری درهر شهری که سکونت دارید برای راه اندازی این برنامه هوشمند دعوت بعمل می آوریم و برای همکاری پاروقت و دورکاری به افرادی با روابط عمومی بالا نیازمندیم .
تماس باما : 09120764122

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید